عزیز، درود!
انتخاب شهر
نیازمندیهای لوکوپوک
تخته سیاه
درد دل ها
مدیریت ارتباط با مشتریان
پنل پیامک لوکوپوک
تصاویر
دفترک
طراحی وب سایت
نیازمندیهای لوکوپوک
مسابقات تخته سیاه
کازرون

معرفی پکیج های حقوقی مهدی مظفری

(1399 شهریور 10)

امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی که در کشورمان به وجود آمده است نمی توان انتظار داشت که هر کسی بتواند نسبت به استخدام وکیل اقدام کند .

از طرفی نداشتن وکیل ممکن است در روند پرونده مشکلاتی برای شما به وجود آورد که نتوانید از پس آن ها بر بیایید .

در همین ابتدا باید بیان کنیم تاثیری که وکیل خوب می تواند روی پرونده ی شما داشته باشد ، هیچ آموزش دیگری نمی تواند پوشش دهد .

پکیج های حقوقی که در ادامه می خواهیم تعدادی از آن ها را به شما معرفی کنیم توسط وکیل مهدی مظفری آماده و گردآوری شده است .

در این پکیج ها تعدادی فایل PDF و عکس آماده شده است که شما را به طور کامل در روند پرونده همراهی و راهنمایی خواهد کرد .

این پکیج های حقوقی شامل تمامی دادخواست های مورد نیاز ، تجدیدنظر خواهی و لیست تمامی مکان های خدمات قضایی است که شما به آن ها برای موفقیت در پرونده ی خود نیاز دارید .

برای نمونه می خواهیم به بررسی 3 مورد از بهترین پیکج های حقوقی موجود در این سایت بپردازیم .

دادخواست مطالبه ی مهریه

احتمالا شما هم در خانواده یا بین اطرافیان خود با این مشکل رو به رو شده اید . یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که خانواده های امروزی با آن ها دست و پنجه نرم می کنند و اگر به درستی پیگیری نشود ، اثرات جبران ناپذیری روی هر دو طرف خواهد گذاشت ، مطالبه ی مهریه است .

اگر سری به دادگاه های مهریه زده باشید احتمالا متوجه حضور تعداد بسیار زیادی از خانم ها و آقایان شده باشید . در بین این افراد دو حالت کلی وجود دارد :

  1. مرد مهریه را پرداخت می کند .

در این پرونده ها معمولا هیچ مشکلی ایجاد نمی شود و مرد و زن به راحتی با یکدیگر کنار آمده و نسبت به انجام امور مربوطه اقدام می کنند .

  1. مرد مهریه را پرداخت نمی کند .

مشکل خانم ها از مورد دوم شروع می شود . افرادی که نسبت به پرداخت مهریه مقاومت می کنند به دو دسته تقسیم می شوند :

  • افرادی که مال یا ملکی ندارند .

  • افرادی که مال و ملک دارند ولی از پرداخت مهریه فرار می کنند .

افرادی که مال یا ملکی برای پرداخت ندارند ، یا باید رضایت همسر خود را جلب کنند یا باید به زندان بروند . البته داشتن وکیل خوب می تواند باعث حل مشکلات بین دو طرف شود .

اما می رسیم به افرادی که از پرداخت مهریه فرار می کنند . به این عمل در قانون ، فرار از دین گفته می شود . مهریه ای که عندالمطالبه باشد باید هر زمانی که زن درخواست داد پرداخت شود و نسبت به تمامی بدهی ها اولویت دارد .

برای این که دادخواست مطالبه مهریه بنویسید باید نکاتی را رعایت کنید که مورد علاقه ی قاضی واقع شود و به عبارتی او را راضی کند ؛ زیرا بعضی از افراد مال و اموال خود را به نام فرد دیگری می کنند و اگر بتوان ثابت کرد که این امر انجام شده است ، مجازاتی شدید در انتظار مرد خواهد بود .

تمامی این موارد در پکیج های حقوقی مهدی مظفری ذکر شده است .

دادخواست حضانت فرزند مشترک

بسیار دیده شده است خانواده هایی که توان ادامه ی زندگی با یکدیگر را نداشته و می خواهند راه خود را از یکدیگر جدا کنند . در این بین افرادی که بیشترین صدمه را می بینند فرزندان هستند ، اما گاهی اوقات جدایی باعث می شود محیطی آرامش بخش برای فرزندان ایجاد شود . در این حالت باید دید که این شرایط در سمت کدام طرف بهتر مدیریت می شود ؛ پدر یا مادر ! گاهی اوقات ممکن است اخلاق پدر باعث شود که قاضی حکم را به نفع مادر صادر کند و گاهی اوقات به دلیل عدم توانایی مالی مادر ، این حکم به نفع پدر صادر می شود . در این بین قاضی باید شرایط ایده آل را برای کودک انتخاب کند تا کم ترین آسیب را متحمل شود . همچنین نظر شخصی کودک نیز در تصمیم قاضی اهمیت به سزایی خواهد داشت .

اگر می خواهید حضانت فرزند خود را به عهده گیرید پیشنهاد می کنیم دادخواست حضانت فرزند مشترک را تهیه کنید تا با تمامی شرایط و قوانین حاکم بر این پرونده آشنا شوید و بتوانید بهترین نتیجه را برای پرونده ی خود دریافت کنید .

دادخواست اعسار از پرداخت هزینه دادرسی

هر کسی برای حل مشکلات حقوقی خود به دادگاه مراجعه می کند و پرونده ای را باز می کند که برای انجام کار های آن باید مبلغی را پرداخت کند . این مبلغ در اکثر موارد آنقدر ناچیز است که اصلا بحث دادخواست اعسار از پرداخت هزینه دادرسی مطرح نمی شود . گاهی اوقات پیش می آید که دعاوی ، مالی و مبلغ خواسته شده به طور قابل توحهی بالا باشد . در دعاوی مالی ، هزینه ی دادخواست اولیه ( بدوی ) سه و نیم درصد مال خواسته شده است . ممکن است مال خواسته شده طوری باشد که سه و نیم درصد آن مبلغ هنگفتی را برای ثبت کننده ی دادخواست در پی داشته باشد ؛ در این صورت او می تواند در کنار ثبت دادخواست اولیه ی خود ، دادخواست اعسار از پرداخت هزینه ی دادرسی را نیز ثبت کند تا هزینه ای از وی دریافت نشود .

در این مورد نیز نکاتی وجود دارد که شما باید قبل از ثبت این دادخواست به خوبی با آن ها آشنا باشید .

شما هیچ آگهی را در لیست علاقه مندی های خود ذخیره نکرده اید..